Operator Reachtruck

data ogłoszenia12 maja 2021
miasto ogłoszeniaSteenbergen
Cena / Stawka godzinowa:
11 Euro
"Jobroad to prosta droga do zatrudnienia w Holandii. Pasażerem jest dla nas kandydat do pracy, wehikułem - pracodawca, a celem podróży... obopólna satysfakcja"
Zadzwoń do Olaf Grabarczyk

    Firma Jobroad obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Operator Reachtruck

    Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

    WYMAGANIA:

    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Atutem jest posiadanie prawa jazdy

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Załadunek i rozładunek dla firm i klientów indywidualnych
    • Stałe monitorowanie swojego stanowiska i uzupełnianie produktów na hali

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie od 11 Euro na start (kwota może być wyższa w zależności od doświadczenia)
    • Tygodniowy system wypłat
    • Transport oraz zakwaterowanie
    • Ubezpieczenie zdrowotne

    "Jobroad to prosta droga do zatrudnienia w Holandii. Pasażerem jest dla nas kandydat do pracy, wehikułem - pracodawca, a celem podróży... obopólna satysfakcja z zatrudnienia! W Jobroad precyzyjnie diagnozujemy i odpowiadamy na potrzeby naszych partnerów. Prostota i nowoczesność to dla nas pojęcia kluczowe, dlatego działalność prowadzimy wyłącznie przez Internet, telefon i nowe media. Wspólnota wartości i odpowiedzialny dobór partnerów to narzędzia osiągania sukcesu, który mierzymy jakością Waszego doświadczenia"

    Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Monter izolacji,blachy

      Praca w Holandii

      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaRotterdam

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo