Operator maszyn włókienniczych (bez doświadczenia) – Tilburg

data ogłoszenia11 lutego 2021
miasto ogłoszeniaTilburg
Cena / Stawka godzinowa:
12.21€
Dla naszego klienta w Tilburgu, firmy Innofa zajmującej się produkcją materacy poszukujemy Operatorów maszyn włókienniczych
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla naszego klienta w Tilburgu, firmy Innofa zajmującej się produkcją materacy poszukujemy Operatorów maszyn włókienniczych. Oferta pracy na dłużej. Szukamy osoby zmotywowanej, chętnej do nauki obsługi maszyny. Oferta pracy na dłużej. Mile widziane osoby z własnym zakwaterowaniem.

    Wymagania:

    • -Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
    • -Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (nie wymagane)
    • -Prawo jazdy kat.B lub prywatne zakwaterowanie
    • -Dobra kondycja fizyczna
    • -Motywacja i chęć do nauki obsługi maszyn włókienniczych

    Zakres obowiązków :

    • -Kontrolowanie procesów na linii produkcyjnej
    • -Obsługa dużych maszyn dziewiarskich (produkcja pokrowców materaca)
    • - Ustawianie i programowanie maszyny,
    • - Wymiana rolki
    • - Naprawianie drobnych usterek w tkaninie,

    Oferujemy:

    • -Stawka €12,21 brutto/h + dodatki zmianowe
    • -Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
    • -Możliwość długotrwałej współpracy
    • -Darmowy transport do pracy

    Wyślij CV na [email protected]

    Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami +31135075440

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€