Oferta pracy w Stichd Tilburg

data ogłoszenia12 maja 2021
miasto ogłoszeniaTilburg
Cena / Stawka godzinowa:
€10,75 + dodatki
Praca na cieplej hali w magazynie z markowymi skarpetkami.
Zadzwoń do Pawel

    Oferujemy oferte pracy w Tilburgu do firmy Stichd.

    Zakres obowiązków

    - zbieranie zamówień za pomocą skanera
    - pakowanie, metkowanie i etykietowanie produktów
    - ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z kartonami i paczkami
    - wysyłka towaru do sklepów
    - zwroty produktów na magazyn

    Wymagania

    - znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    - aktualne zaświadczenie o niekaralności
    - elastyczość, dokładność i koleżeństwo

      Ogłoszenia

      Mieszkasz prywatnie? Zacznij pracę już teraz!

      Cena:
      14,00
      data ogłoszenia22 października 2024
      miasto ogłoszeniaWeert

      Pracownik działu technicznego

      Nowoczesna szklarnia w Rijnsburg, zajmująca się uprawą lilii poszukuje wzmocnienia w dziale ...

      Cena:
      od €14.00
      miasto ogłoszeniaRijnsburg

      Dostawca w Albert Heijn w Holandii, wiele lokalizacji | Bonus 250 EUR

      Jako dostawca w Albert Heijn Online będziesz dowozić zakupy do domów klientów.

      Cena:
      16,52
      miasto ogłoszeniaVenray