Naprawa i serwis wozkow bagazowych / Schipol-praca caloroczna

data ogłoszenia26 września 2023
miasto ogłoszeniaLeiden
Cena / Stawka godzinowa:
Stawka bez doswiadcz
Seggment arbeidsbemiddeling B.V. o numerze certyfikatu 1088 z siedziba w Leiden posiada i upowszechnia oferte pracy w firmie serwisujacej wozki bagazowe
Zadzwoń do Gabriela

    Opis stanowiska pracy:

    Budowa oraz naprawa wozkow bagazowych

    Wymagania:

    Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (osoby bez doswiadczenia zostana przeszkolone )

    samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

    Znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w stopniu mimimum komunikatywnym

    chęć do nauki nowych rzeczy oraz otwartość na różnorodność zadań

    prawo jazdy

    Oferujemy:

    Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

    Praca stala na dlugi okres czasu/praca caloroczna

    Ubezpieczenie , zakwaterowanie , samochod firmowy

    Poranna zmiana

    Cotygodniowe wynagrodzenie

    Mozliwe nadgodziny

    Stawka bez doswiadczenia : 12,12 , z doswiadczeniem: 13,61 brutto

    Nadogdziny platne 135% oraz 155%

    Zgloszenia prosimy wyslac droga mailowa

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Obróbka metali: szlifowanie i polerowanie

      Praca Holandia

      Cena:
      16-18 euro/h brutto
      data ogłoszenia27 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaEmmeloord

      Planista Transportu

      Oferta pracy w Holandii