Monter wentylacji

data ogłoszenia19 lutego 2021
miasto ogłoszeniaZeist
Cena / Stawka godzinowa:
12€
weegree
Zadzwoń do Weeagree

    WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

    Miejsce pracy: Belgia, Bruksela

    Opis stanowiska:

    -Montaż wentylacji w budynkach komercyjnych.

    -Montaż kanałów wentylacyjnych.

    -Montaż izolacji kanałów wentylacyjnych.

    -Praca na podstawie planu.

    Co oferujemy:

    -Wynagrodzenie: 12€ netto/h.

    -Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    -Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

    -Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

    -Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

    -Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

    -Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

    -Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

    -Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

    -Program Polecaj pracęza każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

    Czego oczekujemy:

    -Doświadczenie w pracy przy montażu wentylacji.

    -Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

    Dodatkowym atutem będzie:

    -Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

    -Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.

    Dodatkowe informacje:

    Kontakt telefoniczny:  +48 735 969 230.

    Praca od zaraz!

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaOuddorp

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo