Monter rurociągów – Holandia STAWKA DO NEGOCJACJI

data ogłoszenia26 sierpnia 2021
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Monter rurociągów Holandia
Zadzwoń do Sylwia

    Zakres obowiązków:
    - montaż i demontaż rur, we wszystkich pozycjach na różnych rodzajach materiałów;
    - instalowanie rurociągów;
    - praca przy nowych konstrukcjach (projekty przemysłowe);

    Profil kandydata:
    - doświadczenie w pracy przy montażu rurociągów;
    - czytanie rysunków izometrycznych;
    - masz pozytywne nastawienie i jesteś zmotywowany;
    - komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego; - Sofi numer (mile widziane);
    - VCA;

    Oferujemy:
    - umowę o prace na warunkach holenderskich;
    - STAWKA DO NEGOCJACJI;
    - zakwaterowanie (koszty pokrywa firma);
    - ubezpieczenie (koszty pokrywa firma);
    - długoterminowe zatrudnienie;

    Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!
    [email protected]

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h