Monter paneli słonecznych – instalacje techniczne HOLANDIA

data ogłoszenia3 maja 2021
miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch
Cena / Stawka godzinowa:
14 Euro netto/ Rbh
Praca przy montażu paneli słonecznych
Zadzwoń do Piotr

    Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług. Obecnie dla naszych Klientów w Niederlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku :

    Monter paneli słonecznych

    Data rozpoczęcia : 01.02.2021

    Opis stanowiska :

    - montaż mocowań paneli słonecznych uwzględniając kształt podłoża,

    - instalowanie paneli słonecznych,

    - łączenie paneli słonecznych,

    - instalacja okablowania,

    - podłączenie do sieci elektrycznej.

    Wymagania:

    - Doświadczenie minimum 4 lata na podobnym stanowisku,

    - Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

    - warunek konieczny (przynajmniej jedna osoba w grupie 2 osobowej)

    - Kultura osobista oraz motywacja do pracy,

    - VCA mile widziane,

    - Prawo jazdy kat. B  (własny samochód mile widziany),

    - CV w języku angielskim lub niemieckim.

    Oferujemy:

    - Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach,

    - 525 - 550 euro netto tygodniowo za 40 godzin pracy

    - Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo zawsze na czas,

    - Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi,

    - Płatny urlop wypoczynkowy,

    - Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,

    - Opiekę koordynatora.

    Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji poprzez nasz formularz na naszej stronie internetowej : https://www.glasco.eu/formularz

    Pamiętaj: Wysyłanie CV jest dobrowolne. Wysyłając akceptujesz Politykę Prywatności Glasco Sp. z o.o. z którą możesz zapoznać się na stronie: https://www.glasco.eu/polityka-prywatnosci Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie https://www.glasco.eu/oferty, oraz na stronie http://www.poloniusz.pl/praca/

      Ogłoszenia

      Pracownik techniczny Veldhoven

      Dla naszego klienta w Veldhoven poszukujemy pracownika technicznego. Jeśli potrafisz pracować ...

      Cena:
      16,13€
      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVeldhoven
      miasto ogłoszeniaHoofddorp

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven