Mieszkasz w Alkmaar lub okolicach ? Praca w piekarni czeka !

data ogłoszenia22 grudnia 2023
miasto ogłoszeniaAlkmaar
Zweryfikowany użytkownik
Praca na magazynie Vomaru w piekarni !
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Miejsce pracy: Alkmaar

    WYMAGANIA:

    • chęć współpracy na dłuższy okres czasu
    • mile widziane prawo jazdy kat B

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    •  wyciąganie i wkładanie pieczywa do pieca

    •  posypywanie wyrobów posypką,

    •  obsługa maszyny pakującej chleb i bułki w folię,

    •  przekładanie i odwracanie bułek.

    • zbieranie zamówień i odkładanie ich do odpowiednich koszy

    OFERUJEMY:

    • Opiekę polskiego koordynatora

    • regularne wypłaty tygodniowe

    • Pomoc w zorganizowaniu transportu do biura

    • Dojazdy do pracy

    • Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (z dostępem do wi-fi)

    • Pomożemy w zorganizowaniu wszystkich formalności

    • Ubezpieczenie

    Szukasz pracy od zaraz z pewną ilością godzin ? Nie zastanawiaj się, aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub  prześlij nam swoje cv na [email protected] lub zadzwoń ! Na pewno się z Tobą skontaktuje 🙂

    Oferta pracy tymczasowej KRAZ 273