Mieszkasz prywatnie? Zacznij pracę już teraz!

data ogłoszenia18 października 2024
miasto ogłoszeniaWeert
Cena / Stawka godzinowa:
14,00
Zadzwoń do OTTO-Workforce

    Jesteście gotowi, żeby dołączyć do loterii OTTO Mega Rewards? Dokładne warunki uczestnictwa znajdują się na stronie loterii. Lub zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    Wynagrodzenie

    Atrakcyjna stawka godzinowa

    Akceptowane języki
    Niderlandzki, Angielski

    Branża
    Logistyka, produkcja, sieć supermarketów, przemysł spożywczy i szklarnie

    Miejsce pracy
    Holandia

    Rodzaj zatrudnienia
    Umowa o pracę na czas określony

    O ofercie

    Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi klientami w Holandii, oferujemy pracę w różnych branżach. Możesz pracować w logistyce, produkcji, sieci supermarketów, przemyśle spożywczym lub szklarni - wybór należy do Ciebie.

    Czy mieszkasz prywatnie? Zamierzasz przeprowadzić się do prywatnego domu lub mieszkania? A może ty, twoi przyjaciele lub rodzina wprowadzacie się do kogoś? Skontaktuj się z nami i zacznij pracę od zaraz!

    Pracuj z interesującymi produktami renomowanych marek w branży logistycznej; zdobywaj cenne doświadczenie pracując przy linii produkcyjnej u liderów w branży; lub rozwijaj pasję do pielęgnowania roślin i ziół w dobrze prosperującym środowisku szklarniowym. Możliwości są nieograniczone!

    Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia lub więcej informacji o branży, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Wspólnie zastanowimy się, która praca będzie dla Ciebie najlepsza. Aplikuj już teraz!

    Benefity

    Accepted languages
    Dutch, English

    Industry
    Logistics, manufacturing, supermarket chain, food industry and greenhouses

    Workplace

    Netherlands Type of employment
    Fixed-term
    employment contract

    About the offer

    Thanks to the cooperation with many renowned clients in the Netherlands, we offer work in various industries. You can work in logistics, production, supermarket chains, the food industry or greenhouses - the choice is yours.

    Do you live privately? Are you going to move to a private house or apartment? Or are you, your friends or family moving in with someone? Contact us and start working right away!

    Work with interesting products from renowned brands in the logistics industry; gain valuable experience working on the production line with industry leaders; or develop a passion for caring for plants and herbs in a thriving greenhouse environment. The possibilities are endless!

    If you need our support or more information about the industry, we are here to help! Together we will consider which job will be best for you. Apply now!

    Benefits

    • Płatności na czas
    • Płatności tygodniowe
    • Gwarantowane godziny pracy
    • Zorganizowane zakwaterowanie
    • Transport do/z pracy
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Program lojalnościowy
    • Rekrutacja online
    • Aplikacja MyOTTO
    • Pomoc 24/7

    Obowiązki

    • Aktywności w magazynie
    • Aktywności na linii produkcyjnej
    • Aktywności w sieci supermarketów
    • Aktywności w przemyśle spożywczym
    • Aktywności w szklarni

    Wymagania

    • Prywatne zakwaterowanie
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Dostępność na dłuższy okres
    • Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

    KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

      Ogłoszenia

      Planista transportu

      Cena:
      2000 e brutto msc
      miasto ogłoszeniaEmmeloord

      Cena:
      14,00

      Pracownik magazynu w DHL eCommerce w Zaltbommel

      Jako pracownik magazynu w DHL odpowiadasz za wszystkie przesyłki. Odbierasz paczki skanerem, ...

      Cena:
      13.68
      miasto ogłoszeniaZaltbommel