Mechanik utrzymania ruchu Holandia

data ogłoszenia19 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaKessel
Cena / Stawka godzinowa:
13.95€
Praca w porcie przy maszynach i taśmach do sortowania żwiru, piasku i kamieni

    miejsce pracy: Kessel

    Praca w porcie przy maszynach i taśmach do sortowania żwiru, piasku i kamieni.

    obowiązki:

    Przeprowadzanie przeglądów technicznych
    Konserwacja, naprawa i usprawnianie techniczne instalacji
    Usuwanie usterek i zapobieganie usterkom

    wymagania:
    doświadczenie na podobnym stanowisku
     znajomość języka  angielskiego lub niemieckiego

    holenderska umowa o pracę
    Stawka początkowa: od 13,95  do 15,09 Euro  Brutto za godzinę  - stawka zależna od doświadczenia

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku lub niemiecku na adres mailowy:   [email protected]

    w temacie prosimy wpisać Mechanik utrzymania ruchu Holandia

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Rekrutacja

      Ogłoszenia

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,27 EU brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h