Mechanik aut ciężarowych – Germany : Frankfurt am Main

data ogłoszenia3 maja 2021
miasto ogłoszeniaCuijk
Cena / Stawka godzinowa:
14-15 Euro/ Rbh
Praca na stanowisku Mechanika aut ciężarowych na terenach Niemiec
Zadzwoń do Piotr

    Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług. Obecnie dla naszych Klientów w Niemczech poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku : Mechanik aut cieżarowych

    Opis stanowiska :

    • Naprawa i wymiana elementów zawieszenia,naprawa i wymiana elementów układu hamulcowego,
    • serwis samochodowy (wymiana płynów eksploatacyjnych, filtrów i pasów),

    • naprawa i wymiana akcesoriów silnikowych,

    • wszystkie prace serwisowe

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podanym stanowisku,
    • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego - warunek konieczny,
    • Kultura osobista oraz motywacja do pracy,
    • VCA mile widziane,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • CV w języku angielskim,
    • Własny samochód.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na niemieckich warunkach,
    • wynagrodzenie 500 euro netto (w zależnści od doświadczenia) za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas,
    • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępnym WiFi,
    • płatny urlop wypoczynkowy,
    • ubezpieczenie zdrowotne,
    • opiekę koordynatora.

    Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji poprzez nasz formularz na naszej stronie internetowej : https://www.glasco.eu/formularz     Pamiętaj: Wysyłanie CV jest dobrowolne. Wysyłając akceptujesz Politykę Prywatności Glasco Sp. z o.o. z którą możesz zapoznać się na stronie: https://www.glasco.eu/polityka-prywatnosci Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie https://www.glasco.eu/oferty

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37