Malarz budowlany

data ogłoszenia16 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaCuijk
Poszukujemy malarza budowlanego do współpracy z naszym zaufanym klientem na terenie Holandii.
Zadzwoń do BWB Flex

    Obowiązki

    • Nakładanie podkładów ściennych oraz malowanie
    • Umiejętność mieszania farb
    • Praca nad nowymi ścianami, sufitem oraz naprawa już istniejących ścian
    • Kładzenie gładzi szpachlowej
    • Przygotowanie powierzchni do lakierowania
    • Umiejętność nakładania powłok lakierniczych
    • Umiejętność obróbki powierzchni przed i po lakierowaniu
    • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych
    • Zależy nam na osobach odpowiedzialnych, aby zapewnić efektywną pracę

    Wymagania

    • Ważne prawo jazdy oraz własny transport
    • Własne narzędzia ręczne oraz odzież
    • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • VCA i inne certyfikaty mile widziane
    • Zdolność do wykonywania pracy fizycznej

    Oferujemy

    • Cotygodniową płatność wynagrodzenia
    • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, w tym WI-FI i wspólne wyposażenie
    • Płatne ubezpieczenie zdrowotne
    • Holenderska umowa o pracę
    • Praca zgodnie z kodeksem pracy NBBU
    • Możliwość uzyskania VCA

      Ogłoszenia

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaNijmegen

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia