MAGAZYN praca od zaraz Holandia

data ogłoszenia3 maja 2021
miasto ogłoszeniaNieuwleusen
MAGAZYN - załadunek/rozładunek

    Firma Interwel BV z siedzibą w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów w okolicy miejscowości Zwolle poszukuje pracownika magazynu.

    Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek towaru

    Wymagania:

    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

    Dobra znajomość języka angielskiego,

    Prawo jazdy kat. B

    Gotowość do pracy w godzinach nocnych.

    Oferujemy:

    Stałą pracę na długi okres czasu – 12, 33 € brutto/h,

    Zakwaterowanie i ubezpieczenie,

    Darmowy dojazdy do pracy,

    Opiekę koordynatora na miejscu.

    Prosimy przesyłać CV na adres: [email protected] w temacie wiadomości wpisując MAGAZYN.

    Lokalizacja

    Zadzwoń doMonika

      Ogłoszenia

      Praca w Holandii od zaraz!

      Szukamy osób, które chcą mieć stabilną pracę z cotygodniowym wynagrodzeniem. Jeśli do takich ...

      Cena:
      11 EUR
      data ogłoszenia05 maja 2021
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Kierowca kat. C+E (Holandia)

      Poszukujemy kierowców kat. C+E do centrów dystrybucyjnych w Bredzie, Veghel i Woerden, które ...

      Cena:
      15,50 EUR
      miasto ogłoszeniaBreda

      Arrow: praca w magazynie z elektroniką (Holandia)

      Poszukujemy pracowników logistycznych do magazynu z elektroniką dla dużego klienta w Venlo.

      Cena:
      10,76 EUR