Laminiarz- praca w Niemczech- wym. Język niemiecki i auto!

data ogłoszenia15 lutego 2023
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Zadzwoń do Kamila Klaver

    Posiadasz doświadczenie w laminowaniu? Szukasz nowej pracy w Niemczech? Świetnie zadzwoń do Nas! Przestawimy ci szczegóły.

     Zakres obowiązków:

    • laminowanie ręczne
    • produkcja kompozytów z karbonu (włókna węglowego)
    • prace wykończeniowe na finiszu produkcji
    • szlifowanie, szpachlowanie

    Oferujemy:

    • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
    • możliwość pracy nawet na stałe
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Wymagania:

    • Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekoniecznie
    • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Prawo jazdy i własny samochód
    • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

    Kontakt:

    Kamila tel. +48 570 901 414 mail: [email protected]

    Dominika tel. +48 570 901 033 mail: [email protected]

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem Laminiarz   - oddzwonimy do Ciebie !!!

    Posiadamy również inne ciekawe oferty dla specjalistów na terenie Niemiec i Austrii- jedna firma a tak wiele możliwości !

    Klaver KRAZ 18450

      Ogłoszenia

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Pracownik magazynu GXO w Roermond

      Cena:
      13,32
      miasto ogłoszeniaHerten

      Pracownik produkcji w Boxtel

      Cena:
      14,50
      miasto ogłoszeniaBoxtel