Lakiernik przemysłowy

data ogłoszenia14 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaEersel
Cena / Stawka godzinowa:
13.36€
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego Lakiernika przemysłowego

    Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego Lakiernika przemysłowego. Firma zajmująca się lakierowaniem, piaskowaniem, malowaniem na mokro i powlekaniem różnych konstrukcji stalowych , od małych ogrodzeń i koparek po duże i ciężkie materiały przemysłowe.

    Zakres obowiązków:

    • Lakierowanie/malowanie rożnego rodzaju metalowych konstrukcji miedzy innymi koparek (malowanie na mokro)
    • przygotowywanie powierzchni do lakierowania
    • wizualna kontrola gotowych produktów

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie jako lakiernik przemysłowy
    • precyzja i dokładność
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
    • prawo jazdy kategorii B

    mile widziany certyfikat VCA

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO, stawka startowa €13.36 / godz. + dodatek zmianowy 14 %
    • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in ET • dobre warunki mieszkaniowe
    • transport z zakwaterowania do miejsca pracy
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
    • możliwości rozwoju i awansu
    • bezpłatny kurs języka holenderskiego
    • bonusy za polecenie pracownika

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Rekrutacja

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne