Komisjoner / Magazynier – praca od zaraz

data ogłoszenia23 marca 2021
miasto ogłoszeniaRoosendaal
PRACA NA MAGAYNIE LOGISTYCZNYM / MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY RÓWNIEŻ DLA PAR
Zadzwoń do MARTA

    Komisjoner / Magazynier
    Zadania:

    • komisjonowanie artykułów elektronicznych, akcesorii itp  zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta za pomocą wózków elektrycznych niskiego składowania
    • zbieranie zamówień w systemie słuchawkowym ’pick by voice’
    • przygotowywanie towaru do wysyłki
    • wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

    Oczekiwania:

    • mile widziane doświadczenie w logistyce -  ALE NIE JEST TO KONIECZNE
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózka elektrycznego niskiego składowania (przeszkolenie w ramach instruktażu stanowiskowego)
    • komunikatywna znajomośc języka angielskiego  ( aby móc się porozumieć np. z team leader )
    • gotowość do pracy na magazynach w trybie dwu zmianowym
    • gotowość do pracy 2 - zmianowej (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
    • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • prawo jazdy mile widziane

    Oferujemy:

    • pracę od zaraz
    • możliwość podjęcia pracy w parze/ grupie
    • wynagrodzenie tygodnowe , przelewane na konta walutowe lub holenderskie
    • pracę w systemie 2-zmianowym
    • możliwa praca w godzinach nadliczbowych
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • zakwaterowanie w domach ( max do 5 osób lub 8)
    • terminową wypłatę wynagrodzenia
    • możliwości długofalowego zatrudnienia
    • opieka i pomoc polskojęzycznego koordynatora

    KONTAKT MOŻLIWY : +48 516 935 971 / [email protected]

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo