Hydraulik

data ogłoszenia12 października 2021
miasto ogłoszeniaCuijk
Cena / Stawka godzinowa:
575 e za 40 h
Poszukujemy samodzielnych hydraulików do prac na terenie Holandii jak i Niemiec od zaraz !!!
Zadzwoń do Marta Zawadzka

    HYDRAULIK - Ok. Rotterdamu

    Poszukujemy zoorganizowanego hydraulika gotowego do podjecia pracy od zaraz.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    Regulacja i ponowne układanie rur w łazienkach.

    Wymagamy :
    Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie hydraulika
    Znajomość rysunku technicznego
    Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazdodziez i obuwie robocze

    Oferujemy:
    wymagrodzenie od 575 euro netto - 40 godzin
    mozliwosc dlugiej wspolpracy
    darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
    opieke kordynatora
    mozliwosc rozwoju
    ubezpieczenie zdrowotne

    CV prosimy przesylac na [email protected]
    Jestesmy dostepni takze na WhatsApp oraz pod numerami telefonów.

    Jestesmy agencja posrednictwa pracy na terenie Holandii i Niemiec.
    Posiadamy oferty pracy dla wykwalifikowanych pracowników.
    Polub nasza strone i obserwuj codzienne aktualizacje .
    Facebook : https://www.facebook.com/DonUitzengroup
    Witryna internetowa: https://www.donbv.com/
    Adres email : [email protected]
    Telefon : +31 631 757 418 oraz poprzez WhatsApp
    Biuro otwarte jest od poniedzialku do piatku .8:30 - 17:00

      Ogłoszenia

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      miasto ogłoszeniaNijmegen

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...