HOLANDIA Praca przy bukietach na 3 tygodnie

data ogłoszenia14 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaAmstelveen
Zweryfikowany użytkownik
Szybki zarobek - 3 tygodnie pracy w Holandii
Zadzwoń do Klaver

    Poszukujemy pracowników chętnych do pracy przy produkcji bukietów na Dzień Matki:
    Praca w Holandii na okres 2-3 tygodni
    Wyjazd 28 Kwietnia 2021 – powrót pod koniec Maja

    Obowiązki

    • pakowanie / sortowanie kwiatów
    • bukiety ręczne
    • bukiety bandowe
    • oraz inne prace przy kwiatach zlecone przez pracodawcę

    Wymagania

    •  zaangażowanie w powierzone obowiązki
    •  motywacja do pracy
    •  mile widziane doświadczenie
    •  nie wymagamy znajomości języka obcego

    Oferujemy

    •  atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym na imienne konto pracownika
    •  opiekę polskiego koordynatora
    •  zakwaterowanie oraz transport do pracy

    Po szczegółowe informacje zadzwoń do nas lub napisz
    Malwina: +48 731 901 913  /  e-mail: [email protected]
    Dominika +48 570 901 033  /  e-mail: [email protected]
    Zorganizujemy Ci transport z Polski do Holandii !

    Jesteśmy pewną i zaufaną firmą pośrednictwa pracy

    Pomogliśmy już wielu osobom poszukującym legalnej pracy za granicą

    Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450.

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo