Haalderen: praca w firmie produkującej cegły

data ogłoszenia14 marca 2021
miasto ogłoszeniaBemmel
Cena / Stawka godzinowa:
13.34€
OTTO
Zadzwoń do OTTO

    Znasz angielski, niemiecki lub holenderski? Sprawdź tę ofertę pracy!

    Możemy przeprowadzić cały proces rekrutacji zdalnie - wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do naszego biura:

    tel: +31 478 529 972  || mail: [email protected]

    CO OD NAS OTRZYMASZ?

    - Pracę w wygodnych godzinach: 7:15 - 16:15

    - Stawkę godzinową z dodatkami: nawet €13,34 brutto

    - Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

    - Zwrot kosztów samodzielnego dojazdu do pracy np. €8 (>30km)

    - Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

    - Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center

    - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

    - Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

    - Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

    WYMAGANIA:

    - Prawo jazdy kat. B

    - Dobra kondycja fizyczna

    - Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

    TWOJE ZADANIA:

    - Układanie gotowych produktów

    - Sortowanie (kolor, format) i mieszanie partii

    - Sygnalizowanie odchyleń od normy i raportowanie do managera

    O FIRMIE:

    Największy na świecie producent ceramicznych materiałów budowlanych i chodnikowych. Wytwarza np. cegły licowe, cegły do ścian wewnętrznych, parapety, cegły chodnikowe i dachówki.

    Interesujące? Zadzwoń do naszego biura w Venray:

    tel.: +31 478529972    |    mail: [email protected]

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

      Ogłoszenia

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Szef kuchni w Padifood w Oss

      Cena:
      16,78 €/h
      miasto ogłoszeniaOss

      Pracownik produkcji w Hilton Foods Dalco w Oosterhout

      Cena:
      14,79
      miasto ogłoszeniaOosterhout