Elektrycy – Holandia PILNIE POSZUKIWANI !!

data ogłoszenia3 maja 2021
miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch
Cena / Stawka godzinowa:
14-15euro netto
Elektrycy - Holandia PILNIE POSZUKIWANI !!

    Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.

    Dla naszych Klientów w Niederlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

    2 x Elektryk

    Opis stanowiska

    - Wszelkie prace związane z elektryką w domach prywatnych,

    - Naprawy i montaż nowych instalacji.

    Wymagania :

    -Własny samochód,

    -Własne narzędzia,

    -Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych grup 2-osobowych

    -Data rozpoczęcia - od zaraz

    -Region - w zależności od projektu, różne miejsca zakwaterowania.

    Oferujemy :

    - Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach,
    - Wynagrodzenie 550-600 euro netto (w zależnosci od doswiadczenia) za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas,
    - Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi,
    - Płatny urlop wypoczynkowy,
    - Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
    - Opiekę koordynatora.

    Zapraszamy do aplikowania poprzez nasz formularz na stronie : https://www.glasco.eu/formularz

    rozliczenie podatku z Holandii

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Marta

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp