Elektromechanik maszyn

data ogłoszenia23 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
16.50€/h
Dla belgijskiej firmy zajmującej się obróbką i sprzedażą kamienia naturalnego - poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromechanik maszyn
Zadzwoń do Justyna

    Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

    Dla naszego belgijskiego klienta - firmy zajmującej się obróbką i sprzedażą kamienia naturalnego - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Deinze, Belgia

    Opis stanowiska:

    • naprawa usterek elektrycznych i usterek mechanicznych maszyn i suwnic na terenie zakładu
    • drobne spawanie elektrodowe i półautomatyczne
    • rejestrowanie przeprowadzonych napraw w formie pisemnej lub elektronicznej zgodnie z naszymi instrukcje wewnętrzne
    • prowadzenie prac prewencyjnych, konserwacyjnych, jak i naprawczych z
    • prace konserwacyjne i naprawcze maszyn do obróbki kamienia naturalnego.
    • praca w różnych oddziałach firmy na terenie Belgii

    Wymagania:

    • znajomość mechaniki maszyn: wymiany łożysk, naprawy pomp, przekładni redukcyjnych
    • znajomość PLC (analiza błędów), sterowanie przekaźnikami, sterowanie częstotliwością
    • znajomość energetyki przemysłowej i przeprowadzania napraw mechanicznych
    • umiejętność czytania i pracy na podstawie schematów elektrycznych
    • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
    • dobra kondycja fizyczna, brak lęku wysokości
    • prawo jazdy kat. B - własny samochód mile widziany
    • certyfikat na suwnicę, podnośnik koszowy / podnośnik nożycowy i wózek widłowy
    • gotowość do pracy w soboty lub po godzinach pracy

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie 16,50€ brutto/h. możliwość negocjacji stawki po pozytywnej ewaluacji
    • zatrudnienie długoterminowe.
    • bon żywnościowy w wysokości 6,75 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)
    • dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4675€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
    • premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2532 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
    • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: 80€/tydzień.
    • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne) - 7,5 €/miesiąc.
    • opiekę polskojęzycznego koordynatora
    • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
    • płatne święta.
    • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.

    Dodatkowe informacje:

    REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".
    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.
    CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę

      Ogłoszenia

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaOuddorp

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne