Ede (prowincja Gelderland) – Produkcja elementów ze styropianu

data ogłoszenia11 października 2021
miasto ogłoszeniaRenswoude
Nasz holenderski klient zajmuje się produkcją różnych elementów ze styropianu. Na przykład produkty do ochrony sprzętu AGD. Jest to praca w systemie zmianowym o
Zadzwoń do Workstead

    Obowiązki:

    • Pakowanie i przepakowywanie produktów styropianowych
    • Kontrola jakości produktu
    • Obsługa różnych maszyn
    • Inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika

    Tego oczekujemy od Ciebie:

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Dokładność w wykonywaniu swojej pracy
    • Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku
    • Dostępność na dłuższy okres czasu
    • Wysoka motywacja do codziennej pracy

    Oferujemy Ci:

    • Stawkę: €9,73 + dodatki za zmiany
    • Tygodniowy system wypłat
    • Transport do pracy
    • Internetowy profil pracownika
    • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
    • Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora
    • Pracę na długi okres czasu

    Jesteśmy holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 25-letnim doświadczeniem. Każdego dnia ponad 1500 pracowników Workstead wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży produkcyjnej, spożywczej, przemysłowej, technicznej, porządkowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i wspólnie działali na rzecz pięknej przyszłości!

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Szef kuchni w Padifood w Oss

      Cena:
      16,78 €/h
      miasto ogłoszeniaOss

      Praca Naaldwijk

      Aluminium

      miasto ogłoszeniaNaaldwijk