CIEŚLA SZALUNKOWY – HOLANDIA – ATRAKCYJNE ZAROBKI

data ogłoszenia5 maja 2021
miasto ogłoszeniaNijmegen
CIEŚLA SZALUNKOWY - HOLANDIA - ATRAKCYJNE ZAROBKI
Zadzwoń do Adrian

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy Cieśli Szalunkowych na projekty rządowe typu mosty, wiadukty, tunele itd.

    Zakres obowiązków - wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach infrastruktury (mosty, estakady, wiadukty, tunele), montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych, - betonowanie - praca w oparciu o rysunek techniczny - ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

    Oferujemy

    - dobre warunki pracy według holenderskiego prawa pracy długoterminowe zatrudnienie

    - tygodniowe wynagrodzenie

    - ubezpieczenie zdrowotne

    - zakwaterowanie (pokoje 1 lub 2 osobowe)

    - rekompensata kosztów podróży

    - opieka polskiego koordynatora

    Wymagane

    • odpowiedzialność,
    • umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie,
    • umiejętności czytania rysunków technicznych,
    • wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,
    • znajomość materiałów,
    • znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie.
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym
    • kilkuletnia i aktualna praktyka w zawodzie prawo jazdy
    • samochód (w przypadku kilkuosobowych grup , wystarczy 1 auto)
    • mile widziany Sofi numer, dyplom VCA

      Ogłoszenia

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      data ogłoszenia28 marca 2024

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia