Blacharz samochodowy

data ogłoszenia27 kwietnia 2024
miasto ogłoszeniaEmmeloord
Zweryfikowany użytkownik
Oferta pracy w Holandii
Zadzwoń do workcentre

    Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

    Dla jednego z naszych klientów – jednej z największych sieci naprawy uszkodzeń samochodów w Holandii, poszukujemy blacharza samochodowego. Z ponad 80 firmami, firmy naszych klientów znajdują się w całej Holandii.

    Miejsce pracy: Emmeloord, Holandia.

    Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku 7:45 - 16:45 (8 godzin dziennie).

    Pracując jako blacharz samodzielnie wykonujesz prace związane z naprawą blachy na karoseriach samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów użytkowych.

    Zakres obowiązków:
    - demontaż i montaż w razie potrzeby: układu kierowniczego, kół, zawieszenia i hamulców, części i podzespołów nadwozia, podzespołów i układów elektrycznych oraz montaż materiałów tłumiących drgania,
    - skuteczne przechowywanie zdemontowanych części,
    - wyciąganie wgnieceń z uszkodzonych elementów karoserii i montaż nowych części, jeśli to konieczne,
    - naprawa konstrukcji blaszanych ze stali lub tworzyw sztucznych,
    - prowadzenie arkusza czasu przepracowanego,
    - wykonywanie prac porządkowych,
    - w razie potrzeby wykonywanie dodatkowych zadań.

    Od kandydatów oczekujemy:
    - kilkuletniego stażu pracy,
    - doświadczenia w pracy przy naprawie samochodów,
    - dobrej znajomości języka angielskiego,
    - prawa jazdy kat.B,
    - umiejętności pracy na zlecenie, organizacji własnego czasu,
    - umiejętności pracy w zespole,
    - znajomości przepisów prawa pracy, jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska,
    - chęci uczestnictwa w kursach.

    Odpowiednie wykształcenie/kurs będzie zaletą.

    Naszym pracownikom oferujemy:
    - możliwość kursów,
    - długoterminowa praca w Holandii – po roku możesz otrzymać umowę na czas nieokreślony,
    - dobre warunki pracy,
    - 5 dni roboczych w tygodniu,
    - 40 godzin tygodniowo,
    - samochód służbowy (możliwość wykorzystania go do celów prywatnych),
    - w razie potrzeby zapewnione zakwaterowanie (możliwość zamieszkania samodzielnie za dodatkową opłatą),
    - kontrakt holenderski,
    - holenderskie ubezpieczenie zdrowotne 35.49 EUR/tydzień.

    Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi : od 16.00 EUR do 18.00 EUR (w zależności od Twojego doświadczenia, możliwości rozwoju).

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim na maila: [email protected]
    W tytule e-maila proszę wpisać: Blacharz samochodowy.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
    - +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 (Biuro Opole)
    - +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
    - +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

    Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/

      Ogłoszenia

      Operator wózka EPT na mroźni w Utrechcie  / 14,68

      data ogłoszenia08 stycznia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      Praca w Holandii- pakowanie owoców i warzyw

      data ogłoszenia11 października 2023
      miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel