Administrator zakwaterowania

data ogłoszenia27 kwietnia 2024
miasto ogłoszeniaEmmeloord
Zweryfikowany użytkownik
Oferta pracy w Holandii

    Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

    Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy jako Administrator zakwaterowania.

    Miejsce pracy: Holandia, okolice Emmeloord

    Zakres obowiązków:
    - przyjmowanie oraz rejestrowanie nowych pracowników,
    - odpowiedzialność za kwatery,
    - pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z zakwaterowaniem,
    - wypełnianie dokumentacji związanej z wymeldowaniem,
    - przeprowadzanie kontroli mieszkań.

    Od kandydatów oczekujemy:
    - dobrej znajomości języka angielskiego,
    - posiadania prawa jazdy kat. B,
    - silnej motywacji do wykonywania pracy,
    - dyspozycyjności do pracy przez cały rok,
    - dobrej organizacji pracy,

    Naszym pracownikom oferujemy:
    – atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
    – najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 88.00 Euro tygodniowo (z bezpłatnym dostępem do internetu),
    – szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
    – dodatek wakacyjny i urlopowy,
    – legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
    – organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
    – rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

    Wynagrodzenie adekwatne do rynku, zgodne z Twoim doświadczeniem (miesięcznie + dodatki).

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aktualnego CV na e-mail : [email protected] W tytule wpisując : Administrator zakwaterowania

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
    - +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 (Biuro Opole)
    - +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
    - +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

    Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/

    Lokalizacja

    Zadzwoń do workcentre

      Ogłoszenia

      Rozładunek opon

      Praca na magazynie

      Cena:
      17,02
      data ogłoszenia09 maja 2024
      miasto ogłoszeniaHellevoetsluis

      Praca w szklarni ze storczykami

      Prosta praca przy storczykach w Holandii !! Praca cały rok w klimatyzowanych pomieszczeniach ...

      Cena:
      11,52 euro
      miasto ogłoszeniaBleiswijk

      Spawacz

      Chromalloy to międzynarodowa firma z branży zaawansowanych technologii, specjalizująca się w ...

      Cena:
      €17,57 za godzinę
      data ogłoszenia08 maja 2024
      miasto ogłoszeniaTilburg