12,47 euro brutto rozładunek kontenerów- praca bez znajomości języka

data ogłoszenia7 grudnia 2022
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
12,47 euro brutto
rozładunek kontenerów- praca bez znajomości języka! OD ZARAZ!
Zadzwoń do Marta

    Lokalizacja: Moerdijk

    Opis stanowiska:

    Praca polega na rozładowywaniu kontenerów z paczkami o różnych gabarytach od małych do dużych i ciężkich (asortyment sklepu LIDL- bez artykułów spożywczych!)

    Paczki wykładane są na palety ręcznie, następnie stretchowane i odkładane na wyznaczone miejsce.

    Praca odbywa się w grupach dwuosobowych.

    Wymagania:

    - chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

    - chęć do prac fizycznych- musisz dobrze czuć się w takich pracach i być na nie przygotowany,

    - mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

    Oferujemy:

    - do stawki podstawowej 10,55 euro brutto obowiązuje dodatek w wysokości 1 euro obowiązkowo do każdej godziny oraz dodatek ADV  8,75 % co daje stawkę 12,47 euro brutto

    - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

    - opiekę polskiego koordynatora,

    - ubezpieczenie,

    - wypłaty tygodniowe,

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,

    - dodatki zmianowe, wakacyjne!

    Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń

    +48 504 181 439 Marta bądź wyślij CV na adres [email protected]