11,33 euro brutto  praca na produkcji  wędlin – OD ZARAZ ! Wijhe

data ogłoszenia29 listopada 2022
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
11,33 euro brutto
praca na produkcji  wędlin - OD ZARAZ ! Wijhe- wysokie tygodniówki! Mile widziane pary!
Zadzwoń do Klaudia

    Dla naszego klienta, który od 1858 roku produkuje wysokiej jakości wędliny oraz produkty wegetariańskie poszukujemy pracowników produkcji.
    Praca w systemie dwuzmianowym.

    Miejsce pracy: Wijhe

    Zakres obowiązków:

    • praca przy produkcji wędlin,
    • obsługa maszyn produkcyjnych,
    • kontrola jakości gotowego produktu,
    • ważenie i mieszanie ziół,
    • załadunek i rozładunek dostaw,
    • nadzór i monitorowanie procesu produkcji.

    Wymagane umiejętności:

    • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu przynajmniej podstawowym,
    • mile widziane prawo jazdy,
    • mile widziane doświadczenie w podobnym miejscu pracy.

    Wynagrodzenie wypłacane co tydzień - na konto bankowe.

    Umowa zawarta na warunkach holenderskich.

    Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i wszystkich formalności na miejscu.
    Atrakcyjne dodatki zmianowe oraz możliwość nadgodzin.

    Możliwy przejazd z odroczonym terminem płatności do Holandii, a jeśli jesteś już na miejscu możliwość przewiezienia do biura.

    Zadzwoń na numer +48 504 181 439 Klaudia bądź wyślij CV na adres [email protected]

    Jeśli nie ta oferta to dobierzemy Ci inną - co tydzień nowe propozycje!

    Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

    Oferta pracy tymczasowej

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Malarz szpachlarz Holandia

      data ogłoszenia17 października 2024
      miasto ogłoszeniaDriebergen

      Dekarz Holandia

      Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Holandia