11,30 euro brutto- pracownik produkcji bez języka- pewna praca

data ogłoszenia13 grudnia 2022
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
11,30 euro brutto
pracownik produkcji bez języka- pewna praca OD ZARAZ!
Zadzwoń do Dagmara

    Lokalizacja zakładu: IJsselstein

    Zakres obowiązków:

    • pakowanie mięsa w folię, a następnie do pudełek i na palety,
    • sortowanie mięsa wg barwy i masy,
    • czyszczenie skrzynek i układanie na paletach,
    • czyszczenie natryskowe dużych skrzynek, wodą ze strumienia wysokociśnieniowego,
    • wkładanie mięsa do maszyny/na taśmę produkcyjną,
    • praca na ekspedycji,
    • praca z nożem (po przyuczeniu) wykrawanie elementów, kości, odcinanie skórek, chrząstek itp.

    Wymagania:

    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • gotowość do długoterminowego zatrudnienia,
    • mile widziane prawo jazdy - nie wymagane!

    Zapewniamy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, zapewnione godziny, stawka 11,30 euro brutto na godzinę,
    • wypłaty w systemie tygodniowym,
    • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
    • możliwość długotrwałej współpracy,
    • zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych- dobre warunki mieszkaniowe - zgodne z normą SNF,
    • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
    • organizację dojazdu do Holandii - wyjazd spod domu do biura w Holandii,
    • ubezpieczenie,
    • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),
    • dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO).

    Nie wymagamy doświadczenia.

    Prześlij swoją aplikację na adres [email protected]

    lub zadzwoń pod numer +48 504 181 439 Dagmara.

    Jeśli nie zainteresowała Cię ta oferta? Również aplikuj! – dobierzemy pracę specjalnie dla Ciebie. Dysponujemy różnymi ofertami – nie zawiedziemy !

    Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

      Ogłoszenia

      Załadunek/ rozładunek z EPT

      data ogłoszenia17 maja 2024
      miasto ogłoszenia

      Pracownik cleanroom

      Naszym klientem jest firma odpowiadająca za pranie odzieży medycznej.

      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań

      Cena:
      13,45