ZZP : Kafelkarz z własnym samochodem

data ogłoszenia24 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaMaastricht
Cena / Stawka godzinowa:
25-30€
Samozatrudnionych (ZZP) Kafelkarzy
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla naszego klienta z okolic Maastricht poszukujemy

    Oferujemy

    Oferta dla firm jednoosobowych - ZZP

    Wynagrodzenie : 25- 30 Euro brutto/ h

    Zakwaterowanie, koszt 100 - 140€ / tydz.

    Ubezpieczenie, koszt 25,91 € tygodniowo

    Zwrot za paliwo 0.19€ / km

    Zakres obowiązków

    Układanie/ przyklejanie płytek zarówno na klej jak i cement

    Praca w nowych budynkach i przy renowacjach

    Wymagania

    ZZP

    Aktualne cv w j.angielskim

    Komunikatywna znajomość j.angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego

    Własny samochód na dojazdy do pracy

    Minimum 4 lata doświadczenia jako kafelkarz (w Holandii)

    Własne ubranie robocze

    Własne narzędzia (laser, przycinarka do płytek, mieszarka, wiertarka, flex, narzędzia ręczne)

    VCA

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

    Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

    Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

    Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

    rozliczenie podatku z Holandii