Zbijanie i renowacja palet

data ogłoszenia11 kwietnia 2024
miasto ogłoszeniaEmmeloord
Cena / Stawka godzinowa:
14.64 e

    Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

    Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy zbijaniu i renowacji palet.

    Miejsce pracy: Holandia, okolice Emmeloord

    Zakres obowiązków:
    - renowacja starych palet przy użyciu narzędzi stolarskich: piła, wyrzynarka, gwoździarka pneumatyczna,
    - zbijanie palet.

    Od kandydatów oczekujemy:
    - komunikatywnej znajomości języka angielskiego – mile widziane,
    - posiadania prawa jazdy kat. B.,
    - dyspozycyjności do pracy przez cały rok,
    - dobrej organizacji pracy,
    - silnej motywacji do wykonywania pracy.

    Naszym pracownikom oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
    - najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 88.00 Euro tygodniowo (z bezpłatnym dostępem do internetu),
    - dodatek do wynagrodzenia dla kierowców aut służbowych (od 2.50 do 15.00 Euro/Dzień),
    - szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
    - możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oferowanych przez pracodawcę,
    - bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
    - dodatek wakacyjny i urlopowy,
    - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
    - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
    - legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
    - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
    - rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

    Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 14.64 EUR/h

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:

    - +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 / +48 739 230 594 (Biuro Opole)
    - +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
    - +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

    Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś.

    Sprawdź

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Work Centre

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h