Załadunek Veghel

data ogłoszenia12 kwietnia 2024
miasto ogłoszeniaVeghel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
13,27€
Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ciężarówek. Jeśli jesteś dokładny oraz nie boisz się pracy fizycznej aplikuj!
Zadzwoń do Logistic Force

    Nasz klient reprezentuje branżę meblarską, oferuje wysokiej klasy wyposażenie wnętrz, a profesjonalne usługi związane z doradztwem oraz dostawą. Firma działa na rynku od ponad 65 lat.

    WYMAGANIA:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego/niderlandzkiego
    • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
    • ważny certyfikat na EPT
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność do pracy w godzinach wieczornych

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • załadunek ciężarówek przy użyciu EPT
    • rozmieszczanie/układanie towarów wewnątrz ciężarówki
    • zabezpieczenie towarów

    OFERUJEMY:

    • stawka €13,27
    • praca na jedną zmianę: 15:30-00:00
    • osobno odkładane dodatki wakacyjny oraz urlopowy

      Ogłoszenia

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Kierowca w Heemskerk w Rijnsburgu

      Cena:
      2424€ - 3072€
      miasto ogłoszeniaRijnsburg

      Picker & Packer w GXO Logistics w Tilburgu

      Cena:
      13,32
      miasto ogłoszeniaTilburg