Venray: Zbieranie zamówień i pakowanie odzieży

data ogłoszenia24 maja 2021
miasto ogłoszeniaVenray
Fajna praca w świetnym miejscu z fajną stawką nawet 11,59!!!
Zadzwoń do OTTO Work Force

    Zacznij pracę w dobrym stylu 🙂 Mega oferta na magazynie z rzeczami popularnej marki - super stawka, a do tego fajna ilość godzin!

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    • Pracę z lekkim asortymentem (ubrania oraz akcesoria)
    • Stawkę godzinową: na początek nawet €11,59 brutto
    • Dodatki zmianowe np. +100% za pracę w niedziele
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz 😉
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!

    OPIS STANOWISKA:
    • Zbieranie zamówień (EPT, OPT)
    • Sortowanie, przepakowywanie i etykietowanie

    WYMAGANIA:
    • Znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do pracy w odzieży ochronnej
    • Ważny certyfikat (EPT, OPT) lub chęć wyrobienia go!

    Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura:
    Venray
    tel.: +31 478529972    |    mail: [email protected]

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      OPERATOR CNC / 12-16 EUR / UDEN

      K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod ...

      data ogłoszenia27 września 2021
      miasto ogłoszeniaUden

      OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO / 12-16 EUR / UDEN

      Cena:
      12-16 EUR