Venlo: Oder picker na magazynie znanych marek odzieżowych

data ogłoszenia6 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaVenlo
Zbieranie i sprawdzanie zamówień Pakowanie ubrań, butów i akcesoriów Przygotowywanie produktów do wysyłki
Zadzwoń doOTTO Work Force

    Co może być lepsze niż praca ze znanymi markami odzieżowymi! Zacznij prace na magazynie z odzieżą takich marek jak Tommy Hilfiger i Calvin Klein i bądź na bieżąco z nowymi trendami w modzie! Zawitaj do naszej oferty i zobacz co zyskasz pracując z nami.
    Blerick, Venlo – to tutaj warto być.
    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    • Pracę z lekkim asortymentem np. koszulki, spodnie, kurtki
    • Dobrą stawkę godzinową! Z dodatkami €11,49 brutto +50% EXTRA za pracę podczas weekendu
    • Wygodne godziny (główna zmiana 8-17)
    • Długą współpracę, po ok roku przejście na kontrakt bezpośredni
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz 😉
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    OPIS STANOWISKA:
    • Zbieranie i sprawdzanie zamówień
    • Pakowanie ubrań, butów i akcesoriów
    • Przygotowywanie produktów do wysyłki
    WYMAGANIA:
    • Dostępność przynajmniej na kilka miesięcy!
    • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego
    ZOBACZ JAK TO WYGLĄDA!
    Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do naszego biura!
    tel.: +31 478529972    |    mail: [email protected]

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Sprawdź

      Ogłoszenia

      Selekcja oraz zbiór tulipanów

      Dla naszego klienta w Heemskerk/t'Veld (Holandia) poszukujemy doświadczonych osób do pracy przy ...

      Cena:
      10,71euro brutto/h
      data ogłoszenia29 marca 2021
      miasto ogłoszeniaHeerhugowaard

      Pracownik magazynu z elektroniką znanej marki- NIE MA WIEKÓWKI

      Oferta bez wiekówki Waalwijk

      Cena:
      10.38
      data ogłoszenia18 kwietnia 2021
      miasto ogłoszeniaWaalwijk

      Pracownik produkcji pakowacz 330-350e na rękę tyg. ŚWIETNE WARUNKI!

      PRACOWNIK PRODUKCJI- PAKOWANIE DROBIU

      Cena:
      350
      miasto ogłoszenia's-Heerenberg