TUTAJ ZACZYNA SIĘ NOWA PRACA! OD ZARAZ I NA DŁUGO!

data ogłoszenia20 maja 2021
miasto ogłoszeniaVenlo
Praca z lekkim asortymentem buty
Zadzwoń do OTTO Work Force

    Sprawdź naszą ofertę przy zbieraniu zamówień i pakowaniu markowego obuwia -świetna praca w dynamicznym środowisku! W tej pracy na pewno nie będzie Ci się nudzić. Nie czekaj do jutra, tylko jeszcze dziś zadzwoń lub aplikuj o pracę i zacznij coś nowego!
    Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do naszego biura w Venray!
    tel.: +31 478529972

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:
    • Praca z lekkim asortymentem – buty
    • Konkurencyjna stawka godzinowa nawet €11,86 brutto +dodatki zmianowe
    • Długa współpraca
    • Wygodne zmiany np. 6-15 15-24
    • Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz!
    • Zwrot za prywatny dojazd do firmy
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
    • Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
    • Umowa o pracę tymczasową
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    …ORAZ WIELE, WIELE WIECEJ.

    WYMAGANIA:
    • Dobra kondycja fizyczna
    • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
    • Elastyczność
    • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem lub inne dotyczące branży logistycznej 😉

    OPIS STANOWISKA:
    • Zbieranie zamówień
    • Pakowanie towarów

    Nie czekaj! Zadzwoń lub napisz do naszego biura!
    Venray!
    tel.: +31 478529972    |    mail: [email protected]

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Kierowca ciężarówki C+E

      Cena:
      10, 24 euro brutto
      data ogłoszenia21 czerwca 2021
      miasto ogłoszeniaEmmeloord

      Planista transportu

      Cena:
      2200 EUR brutto/mies

      Operator wózka widłowego

      Cena:
      11, 33 euro