Team Leader/ Menedżer zespołu

data ogłoszenia2 kwietnia 2024
miasto ogłoszeniaEmmeloord
Zweryfikowany użytkownik
Praca Holandia

    Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.
    Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

    Dla naszego klienta - firmy ogrodniczej, która od ponad trzech dekad zajmuje się uprawą wysokiej jakości kwiatów, poszukujemy osób chętnych do pracy jako Team Leader/ Menedżer zespołu.

    Miejsce wykonywania pracy: Holandia

    Zakres obowiązków :
    - odpowiedzialność za zapewnienie, że proces pracy przebiega tak wydajnie, jak to możliwe, poprzez właściwą dystrybucję pracy,
    - wdrażanie nowych pracowników,
    - kontrola jakości,
    - 70% czasu pracy w szklarniach, gdzie chodzisz, odpowiadasz na pytania i wprowadzasz poprawki w razie potrzeby,
    - raportowanie kierownictwu wyników osiągniętych w lokalizacji, za którą jesteś odpowiedzialny,
    Twoim celem jest wspieranie zarówno pracowników, jak i menedżerów w procesach i zarządzaniu zorientowanym na ludzi oraz na lepszej współpracy- oczywiście bez wpływu na wyniki produkcji.

    Od pracowników oczekujemy:
    - podobnego doświadczenia zawodowego,
    - dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego,
    - doskonałych umiejętności komunikacyjnych i pracy zespołowej,
    - dobrej samoorganizacji, odpowiedzialności oraz motywacji do pracy,
    - doświadczenia zawodowego z programami rejestracyjnymi, Microsoft Office,
    Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

    Naszym pracownikom oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
    - zakwaterowanie w pokoju dwu lub jednoosobowym: możesz mieszkać w pokoju 2-osobowym za 88.00 EUR/tydzień lub możesz mieszkać sam (lub z partnerem, członkiem rodziny, przyjacielem itp.) w pokoju 2-osobowym za 130.00 EUR/tydzień),
    - elektryczny samochód służbowy (możliwość jego używania do celów prywatnych),
    - szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
    - możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oferowanych przez pracodawcę,
    - bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
    - dodatek wakacyjny i urlopowy,
    - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
    - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
    - legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
    - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
    - rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

    Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi : od 16 do 20 EUR/h
    (w zależności od posiadanego doświadczenia)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim na maila: [email protected]
    W tytule e-maila proszę wpisać: Team Leader/ Menedżer zespołu.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numerem:
    - +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 (Biuro Opole)
    - +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
    - +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

    Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/

    Lokalizacja

    Zadzwoń do workcentre

      Ogłoszenia

      Mechanik

      Waaijenberg Mobiliteit to niderlandzka firma znana z produkcji innowacyjnych pojazdów elektrycznych.

      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszenia's-Gravenhage

      Spawacz (MIG-MAG/TIG)

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20 za godzinę
      miasto ogłoszeniaNieuwkuijk

      Inżynier ds. usług systemowych Data Centre w Supermicro®

      Supermicro jest jednym z największych dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci ...

      Cena:
      €16,00 za godzinę
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch