Szklarnia – zbiory truskawek

data ogłoszenia16 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaSomeren
Cena / Stawka godzinowa:
10.21€
Pracownik szklarni - zbiory truskawek
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla naszego klienta z okolic Someren/ Helmond poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik szklarni - zbiory truskawek   Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 10.21 Euro brutto/ h (średnio 38 h tygodniowo, możliwe nadgodziny)
    • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, koszt 79.50 Euro/ tydzień w Asten/Someren/Nederweert
    • Ubezpieczenie płatne 24.82 Euro/ tydzień
    • Umowę na warunkach holenderskich
    • Opiekę polskiego koordynatora

    Zakres obowiązków:

    • Praca głównie w szklarni - pielenie chwastów, podcinanie pędów
    • Sadzenie nowych sadzonek
    • Zbieranie truskawek
    • Prace porządkowe na terenie szklarni i poza szklarnią
    • Dojazd do pracy rowerem

      PRACA CAŁOROCZNA ( TO NIE JEST OFERTA SEZONOWA - PRACE W SZKLARNI TRWAJĄ CAŁY ROK )    Wymagania:

    • Aktualne cv w języku angielskim
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane doświadczenie w pracach polowych, sadownictwie lub szklarni
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego
    • Własna pościel ( lub koc, śpiwór, poduszka )
    • Własne przybory kuchenne ( garnek, talerz, kubek, sztućce )
    • Własne ubranie robocze i buty

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej. Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaHoofddorp

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      miasto ogłoszeniaVenlo