Stolarz jachtowy z własnym samochodem

data ogłoszenia5 marca 2021
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
500-510€
work4You
Zadzwoń do work4you

    Numer telefonu: +48-3-2440-1474

    Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydata na stanowisko

    Stolarz jachtowy

    z własnym samochodem oraz komunikatywną znajomością języka angielskiego

    Oferujemy

    Wynagrodzenie : 500.00 - 510.00 € netto / tydzień ( wypłacane tygodniowo )

    Zatrudnienie na warunkach holenderskich

    Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

    Zwrot kosztów dojazdu - 0.19 Euro/ km

    Zakres obowiązków

    • Układanie pokładów i balustrad z drewna tekowego
    • Wykonywanie sufitów zewnętrznych
    • Wykonywanie podłóg z prefabrykatów i podłóg lanych
    • Wykonywanie oraz montaż wewnętrznych elementów łodzi
    • Praca na podstawie rysunku technicznego
    • Praca z elektronarzędziami

    Wymagania

    Aktualne cv w j. angielskim

    Doświadczenie w stolarce jachtowej min. 4 lata

    Doświadczenie w pracy z maszynami do drewna takimi jak piły tarczowe, frezarki

    Dobra znajomość rysunku technicznego

    Własny samochód na dojazdy do pracy - warunek konieczny

    Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

    Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

    Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

    Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik produkcji w Danish Crown w Haarlem

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaHaarlem

      Zbieracz zamówień w Action w Echt

      Cena:
      13,60
      miasto ogłoszeniaWeert