SPRZĄTACZKA | Praca na max. 1/2 etatu | Hoogeloon

data ogłoszenia19 kwietnia 2022
miasto ogłoszeniaEersel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
12,50e
Praca dodatkowa
Zadzwoń do ARMADAS

    Park rekreacyjny oferujący zakwaterowanie dla grup (wyjazdy szkoleniowe/weekendy rodzinne itd.), oraz szereg atrakcji i warsztatów, między innymi: nauka tańca, degustacja win, ścianka wspinaczkowa czy gry zespołowe koordynowane przez trenera. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela czy urodziny. Na terenie parku znajdują się również kwatery przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • sprzątanie kwater mieszkalnych oraz pomieszczeń imprezowych

    i szkoleniowych

    WYMAGANIA:

    • motywacja do pracy

    • komunikatywny język angielski / holenderski

    • dostępność w poniedziałki i piątki

    •mile widziane prawo jazdy kategorii B

    • sumienność i zaangażowanie

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa €12,50 + dodatek wakacyjny

    • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

    • długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy

    •możliwość przejścia na kontrakt u klienta

    • wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie

    • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

    • brak stawek wiekowych

    • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży

    • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

    • bezpłatny kurs języka holenderskiego

    Jeżeli zainteresowala Cię ta oferta, skontaktuj się z nami!

    e-mail : [email protected]

    tel: +31 (0) 40 209 2800

    Więcej ofert pracy na: www.armadas.eu

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      data ogłoszenia01 grudnia 2022
      miasto ogłoszeniaVlodrop

      Praca na ekspedycji w zakładzie mięsnym-12.00 euro-bez języka-od juz !

      Praca na ekspedycji w zakładzie mięsnym-bez języka i wiekówki

      Cena:
      12.00
      miasto ogłoszeniaHelmond

      Mieszkasz w Alkmaar lub okolicach ? Praca w piekarni czeka !

      Praca na magazynie Vomaru w piekarni !

      miasto ogłoszeniaAlkmaar