Specjalista ds. Obsługi Klienta / Praca w Weekendy

data ogłoszenia15 stycznia 2021
miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch
Zweryfikowany użytkownik
Mieszkasz w okolicach s-Hertogenbosch, lubisz rozmawiać przez telefon, a na dodatek szukasz weekendowej pracy?

    Mieszkasz w okolicach ‘s-Hertogenbosch, lubisz rozmawiać przez telefon, a na dodatek szukasz weekendowej pracy?

    Koniecznie zgłoś się do Domek.nl, szukamy kogoś takiego jak ty!

    Obowiązki:

      • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów i potencjalnych klientów
      • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Co oferujemy?

      • Pracę w sympatycznym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Rozwój zawodowy i możliwość nabycia doświadczenia oraz szkoleń
      • Stanowisko pracy od zaraz

    [email protected]

    rozliczenie podatku z Holandii

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Domek.nl

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji przy liliach

      Dla naszego rozwijającego się klienta zajmującego się Liliami poszukujemy doświadczonych ...

      data ogłoszenia26 września 2022
      miasto ogłoszeniaRijswijk

      Sprzątanie na budowie z VCA

      Blue zajmuje się wysyłaniem ludzi do pracy w różnorodnych sektorach

      Pracownik produkcji dekoracyjnej kwiaty i rośliny

      Dla naszego klienta w Honselersdijk poszukujemy kilku pracowników dekolarcji kwiatow i plantow.