Spawacz MIG MAG TIG – Eersel

data ogłoszenia13 lutego 2021
miasto ogłoszeniaEersel
Cena / Stawka godzinowa:
12.48€
firma specjalizująca się w obróbce różnych elementów oraz części maszyn ze stali nierdzewnej, aluminium, stali czarnej zatrudni od zaraz doświadczonego spawacza

    Nowoczesna firma specjalizująca się w obróbce różnych elementów oraz części maszyn ze stali nierdzewnej, aluminium, stali czarnej zatrudni od zaraz doświadczonego Spawacza MIG MAG i TIG.

     Zakres obowiązków:

    • spawanie oraz montaż detali maszyn i urządzeń metodą TIG, MIG MAG (stal nierdzewna, RVS, aluminium)
    • samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego

    Wymagania:

    • doświadczenie jako spawacz TIG, MIG MAG
    • certyfikaty spawalnicze mile widziane
    • umiejętność spawania metodą MIG MAG wykonywanie rożnego rodzaju prac ślusarskich -umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego Oferujemy:
    • warunki finansowe według norm ABU CAO , stawka od 12,48 brutto euro
    • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
    • zakwaterowanie / pokój jednoosobowy z dostępem do Internetu
    • ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny
    • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
    • przyjazną atmosferę w pracy -możliwości rozwoju i awansu
    • bezpłatny kurs języka holenderskiego
    • bonusy za polecenie pracownika

    Zainteresowany ? Wyślij do nas swoje CV na [email protected]

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Rekrutacja

      Ogłoszenia

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      miasto ogłoszeniaNijmegen