Spawacz MIG/MAG/ TIG

data ogłoszenia19 kwietnia 2022
miasto ogłoszeniaEersel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
17,00e
Praca na długi okres czasu
Zadzwoń do ARMADAS

    Nasz klient jest firmą produkującą blachy aluminiowe, ze stali i stali nierdzewnej, szczególnie do zastosowań w branży budowlanej. Produkty do dachów i elewacji, od profili kątowych po fasady kasetonowe.

    Zakres obowiązków:

    • spawanie produktów z aluminium metoda TIG

    • wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich, szlifowanie, polerowanie

    Wymagania:

    • doświadczenie w spawaniu produktów aluminiowych metoda TIG

    • umiejętność spawania metoda MIG MAG

    • umiejętność czytania rysunku technicznego

    •mile widziane certyfikaty spawalnicze

    • precyzja, dokładność

    • umiejętność pracy w zespole

    • język angielski w stopniu komunikatywnym

    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa € 17.00 + dodatek wakacyjny

    •świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

    • długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy

    • możliwość przejścia na kontrakt u klienta

    • wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie

    • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

    • brak stawek wiekowych

    • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży

    • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

    • bezpłatny kurs języka holenderskiego

    Jezeli zainteresowala Cie ta oferta, wyslij CV w jezyku angielskim

    na: [email protected]

    badz zadzwon: +31 (0) 40 209 2800

    Wiecej ofert pracy na: www.armadas.eu

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      data ogłoszenia04 grudnia 2022
      miasto ogłoszeniaVlodrop

      data ogłoszenia03 grudnia 2022