Sortowanie skrzynek 13.54 euro brutto- OD ZARAZ-BEZ JĘZYKA !

data ogłoszenia18 listopada 2021
miasto ogłoszeniaAlkmaar
Cena / Stawka godzinowa:
13.54
Praca od zaraz na sortowaniu skrzynek
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Miejsce pracy: Alkmaar

    WYMAGANIA:

    mile widziane prawo jazdy kat B

    chęć współpracy na minimum 3 miesiące

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    czyszczenie , sortowanie skrzynek po napojach, owocach, warzywach , po piwie

    OFERUJEMY:

    pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura

    opiekę polskiego koordynatora

    wypłaty tygodniowe 11.63 euro brutto +8,44 dodatku ADV+8% dodatku wakacyjnego

    zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

    ubezpieczenie

    dodatki wakacyjne, zmianowe, za weekendy

    możliwość nadgodzin

    Aplikuj już dziś! Praca czeka na ciebie ! Wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwoń 48 573-104-386 !

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      Zatrudnie do magazynu Albert Heijn z j. angielskim

      Zbliza sie nowy rok, potrzebujesz zmiany. Zmien prace! Zadzwon do mnie 0643 704 603 a ...

      Cena:
      11,63 €
      data ogłoszenia30 listopada 2021
      miasto ogłoszeniaRotterdam

      ORDER PICKER W MAGAZYNIE WEHKAMP – 10.64EUR – ZWOLLE

      K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod ...

      Cena:
      10.64 EUR
      miasto ogłoszeniaZwolle