Sortowanie cebulek bez angielskiego Holandia

data ogłoszenia19 stycznia 2022
miasto ogłoszeniaHummelo
Cena / Stawka godzinowa:
10,43
Praca przy sortowaniu, bez wymaganego angielskiego
Zadzwoń do Debora

    Opis stanowiska pracy

    Praca przy sortowaniu cebulek na hali przy taśmie, pakowanie, kontrolowanie jakości produktu, a także inne prace zlecone przez pracodawcę.

    MIEJSCE PRACY: Holandia, Doetinchem

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie 10,43€/h
    • wypłata: co tydzień
    • zakwaterowanie na czas zatrudnienia
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
    • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)

    Wymagania

    • chęć i motywacja do pracy
    • prawo jazdy kat.B
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Produkcja spożywcza-bez wiekówki-dużo godzin-11.90 euro brutto

      Ferdinand Zandbergen B.V. jest międzynarodową firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu ...

      data ogłoszenia21 maja 2022
      miasto ogłoszeniaWoudenberg

      Rozładunek/załadunek kontenerów ! BEZ JĘZYKA

      Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób na stanowisko rozładunek kontenerów ! Miejsce pracy ...

      miasto ogłoszeniaMoerdijk