Ścinanie i sortowanie papryki

data ogłoszenia25 marca 2024
miasto ogłoszeniaEmmeloord
Zweryfikowany użytkownik
Oferta pracy w Holandii
Zadzwoń do workcentre

    Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii, głównie w okolicach miasta Emmeloord.

    Dla naszego klienta, firmy Hoogweg Paprikakwekerijen B.V., lidera w uprawie i dystrybucji papryki poszukujemy osób chętnych do pracy. Nowoczesne szklarnie tego pracodawcy zajmują powierzchnię 160 hektarów, a paprykę uprawia się tu w 4 kolorach: żółtym, pomarańczowym, czerwonym i zielonym. Firma dostarcza swoje produkty do sklepów w całej Europie.

    Miejsce pracy: Holandia, Luttelgeest / Nootdorp

    Zakres obowiązków:
    - ścinanie papryki,
    - pielęgnacja upraw,
    - sortowanie oraz pakowanie papryki,
    - owijanie pędów tzw. toppen draaien.

    Od kandydatów oczekujemy:
    - silnej motywacji do wykonywania pracy fizycznej,
    - dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu - minimum do końca października,
    - gotowości do szybkiego wyjazdu z Polski.
    Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będą mile widziane.

    Naszym pracownikom oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
    - najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 88.00 Euro tygodniowo (z bezpłatnym dostępem do internetu),
    - dodatek do wynagrodzenia dla kierowców aut służbowych (od 2.50 do 15.00 Euro/Dzień)
    - szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
    - bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
    - dodatek wakacyjny i urlopowy,
    - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
    - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
    - legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
    - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
    - rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

    Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 13.92 EUR
    Pracownicy dostają dodatkowy bonus 15 EUR netto za każdy przepracowany tydzień. Jest on wypłacany dwa razy do roku (w kwietniu i październiku) do kwoty maksymalnie 780 EUR netto rocznie.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
    - +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 / +48 739 230 594 (Biuro Opole)
    - +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
    - +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

    Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Zbieracz zamówień w Action w Echt

      Cena:
      13,60
      miasto ogłoszeniaWeert

      Pracownik produkcji w Danish Crown w Haarlem

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaHaarlem