Rozładunek/załadunek kontenerów ! BEZ JĘZYKA

data ogłoszenia1 grudnia 2021
miasto ogłoszeniaMoerdijk
Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób na stanowisko rozładunek kontenerów ! Miejsce pracy : Moerdijk
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Zakres obowiązków :

    - Praca polega na rozładowywaniu kontenerów z paczkami o różnych gabarytach od małych do dużych i ciężkich (ponad 20 kg). Paczki wykładane są na palety, następnie strechowane i odkładane na miejsce

    Praca jest dwuzmianowa : 6-16, 16-00

    Oferujemy :

    - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura

    - opiekę polskiego koordynatora

    - ubezpieczenie

    -wypłaty tygodniowe

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

    - dodatki zmianowe, wakacyjne,

    Wymagania :

    mile widziane prawo jazdy kat.B

    chęć współpracy na minimum 3 miesiace

    Aplikuj już dziś ! Wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwoń 573-104-386

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier

      Firma Logistyczna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier. Lokalizacja: 2153 ...

      data ogłoszenia07 września 2021
      miasto ogłoszeniaNieuw-Vennep

      Praca w Holandii w sektorze ogrodniczym oraz na magazynach

      PRACUJ W HOLANDII Jako : Pracownik kontroli zamówień orderpicer pracownik produkcji ...

      data ogłoszenia01 grudnia 2021
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Praca Den Haag

      Praca przy kwiatach oraz przy pakowaniu sałatek