Produkcja sosów, zup 13,70euro/h brutto Oevel

data ogłoszenia17 lutego 2021
miasto ogłoszeniaUlicoten
Cena / Stawka godzinowa:
13.70€
Kbti
Zadzwoń do Kbti

    Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta w Belgii poszukuje obecnie osób do pracy, jako pracownik produkcji.

    Obowiązki:
    - praca na linii produkcyjnej, przy przygotowywaniu: sosów, zup, dresingów,
    - mieszanie składników,
    - obsługa maszyn kuchennych,
    - wykonywanie innych zadań, jeśli będzie to wymagane.
    Wymagania:
    - dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
    - wcześniejsze doświadczenie w produkcji żywności,
    - własne zakwaterowanie w okolicy Oevel oraz transport,
    - motywacja do pracy.
    Oferta:
    - belgijska umowa, z możliwością stałego kontraktu,
    - stawka 13,70 euro/h brutto,
    - dodatek za dojazdy do pracy,
    - stabilne, długoterminowe zatrudnienie.
    Więcej informacji +48 570 935 868
    Osoby zainteresowane prosimy wysłać CV na adres [email protected] w temacie wpisując produkcja żywności Oevel
    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

      Ogłoszenia

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze