Pracuj na stanowisku pakowacza w Waalwijk!

data ogłoszenia16 sierpnia 2022
miasto ogłoszeniaWaalwijk
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
10,00- 11,00
Dla naszego klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik magazynu/ pakowacz. Jest to firma, która istnieje już od ponad 2 lat.
Zadzwoń do LF Flex

    -5145 PC Waalwijk

    -10-11€ brutto na godziny

    -07:45 - 16:15/18:00

    STANOWISKO

    Jako pracownik magazynu/ pakowacz dostaniesz jasną instrukcję, jak masz zapakować rośliny. Wszystko jest odnotowane w formularzu zamówienia, jakie materiały pakowe są potrzebne i jak się je pakuje. Następnie zamykasz zamówienie i dołączasz etykietę wysyłkową, zbierasz wszystkie zamówienia na wózek i przygotowujesz je dla DHL, który odbierze je pod koniec dnia.

    Obowiązki na stanowisku pracy:

    -Przygotowywanie towarów do wysyłki i umieszczanie przesyłek we właściwym miejscu.

    -Odbieranie w dobrym porządku,

    -Sprawdzanie dostaw/ jakości,

    -Komunikowanie się ze współpracownikami, jeśli coś jest nie tak.

    -Umieszczanie wszystkich rośliny w magazynie,

    -Drukowanie/ zbieranie zamównień (wszystko odbywa się ręcznie),

    -Otrzymujesz jasne wyjaśnienie na temat różnych roślin i tego, jakiego odżywiania potrzebują,

    -Przygotowujesz zamówienia na różnych wózkach i umieszczasz je w dziale pakowania,

    -Sprawdzasz, czy rośliny mają wystarczającą ilość wody/odżywiania, a jeśli nie, to również o to dbasz,

    -Produkty takie jak kartony i materiały do pakowania składujesz w magazynie za pomocą wózka z pompą lub reach trucka. Do tego ważne jest posiadanie certyfikatów!

    OFERUJEMY

    -Różnorodność pracy

    -Zwrot kosztów podróży gdy jest więćej niż 50 km- 0,19€,

    -Gwarantowane godziny pracy(40 godz.),

    -Stawka: 2200 – 2500€ na podstawie doświadczenia i certyfikatów,

      -Pracę zespole 2-3 osoób.

      WYMAGANIA

      -Dobrej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego,

      -Sumienności i dokładności oraz umiejętności pracy samodzielnej,

      -Posiadanie certyfikatów na wózki widłowe.

      KWALIFIKACJE

      -Zmotywowany, zorientowany na cel

      -Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.

      rozliczenie podatku z Holandii

        Ogłoszenia

        Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

        Cena:
        11,54
        data ogłoszenia06 grudnia 2022
        miasto ogłoszeniaDeurne

        MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

        PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

        Cena:
        400-1120€/TYG
        miasto ogłoszeniaVlodrop