Pracuj na stanowisku mgazynier/ pakowacz w Waalwijk!

data ogłoszenia15 sierpnia 2022
miasto ogłoszeniaWaalwijk
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
2200 – 2500€
Dla naszego klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik magazynu/ pakowacz.
Zadzwoń do LF Flex

    Jest to firma, która istnieje już od ponad 2 lat. Specjalizują się w roślinach, które sprzedają online. Ich asortyment składa się z 900 roślin, z czego jako faworytów sprzedają od 100 do 150 roślin.

    Obowiązki na stanowisku pracy:

    -Przygotowywanie towarów do wysyłki i umieszczanie przesyłek we właściwym miejscu.

    -Odbieranie w dobrym porządku,

    -Sprawdzanie dostaw/ jakości,

    -Komunikowanie się ze współpracownikami, jeśli coś jest nie tak.

    -Umieszczanie wszystkich rośliny w magazynie,

    -Drukowanie/ zbieranie zamównień (wszystko odbywa się ręcznie),

    -Otrzymujesz jasne wyjaśnienie na temat różnych roślin i tego, jakiego odżywiania potrzebują,

    -Przygotowujesz zamówienia na różnych wózkach i umieszczasz je w dziale pakowania,

    -Sprawdzasz, czy rośliny mają wystarczającą ilość wody/odżywiania, a jeśli nie, to również o to dbasz,

    -Produkty takie jak kartony i materiały do pakowania składujesz w magazynie za pomocą wózka z pompą lub reach trucka. Do tego ważne jest posiadanie certyfikatów!

    OFERUJEMY:

    -Różnorodność pracy

    -Zwrot kosztów podróży gdy jest więćej niż 50 km- 0,19€,

    -Gwarantowane godziny pracy(40 godz.),

    -Stawka: 2200 – 2500€  na podstawie doświadczenia i certyfikatów,

    -Pracę zespole 2-3 osoób.

    WYMAGANIA:

    -Dobrej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego,

    -Sumienności i dokładności oraz umiejętności pracy samodzielnej,

    -Posiadanie certyfikatów na wózki widłowe.

    KWALIFIKACJE:

    -Zmotywowany, zorientowany na cel,

    -Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected] lub skontaktuj sie telefonicznie z Panią Patrycją pod numer: 06 12 25 44 67

    LF flex – organizuje, również kursy na wózki widłowe – dowiedz się więcej!

      Ogłoszenia

      Operator wózka widłowego Reachtruck

      Nasz klient to firma logistyczna - specjalista w dziedzinie transportu i usług logistycznych.

      Cena:
      13,13€
      data ogłoszenia30 listopada 2022
      miasto ogłoszeniaOss

      Orderpicker OSS

      Naszym klientem jest międzynarodowa i dynamiczna firma logistyczna - specjalista w dziedzinie ...

      Cena:
      13,13€

      Pracownik logistyki Uden

      Nasz klient zajmuje się sprzedażą łóżek, materacy, poduszek oraz pościeli. Firma posiada centra ...

      Cena:
      12,06€
      miasto ogłoszeniaUden