Pracuj na stanowisku logistycznym w miejscowości Waalwijk!

data ogłoszenia16 sierpnia 2022
miasto ogłoszeniaWaalwijk
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
11,80
Dla naszego klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik logistyczny/ kierowca RT.
Zadzwoń do LF Flex

    Firma zajmuje się produktami medycznymi, z którymi trzeba obchodzić się bardzo ostrożnie. Dlatego magazyn jest zawsze idealnie czysty i uporządkowany.

    Obowiązki na stanowisku pracy:

    -Przygotowywanie towarów do wysyłki i umieszczanie przesyłek we właściwym miejscu.

    -Zapewnienie prawidłowego dostarczania i usuwania zleceń wychodzących.

    -Sprawdzanie przesyłek wychodzących, upewnianie się, że do zamówień dołączone są właściwe   dokumenty oraz że wszelkie szczególne wymagania klienta (CSR) są dokładnie przestrzegane.

    -Przyjmowanie przychodzących towarów, sprawdzanie ich pod kątem uszkodzeń i prawidłowe wprowadzanie do systemu.

    -Pracownik może również zostać oddelegowany do wykonywania ogólnych czynności magazynowych, takich jak obsługa systemu VAL i DSO, rozładunek kontenerów, kompletacja zamówień czy jazda wózkiem widłowym RT.

    -Częściowa odpowiedzialność za przyjmowanie i kierowanie kierowcami w obrębie magazynu.

    OFERUJEMY:

    -Różnorodność pracy

    -Stawka: 11,80 €

    -Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, ponieważ pracuje się tylko na zmiany dzienne (magazyn otwarty jest w godz. 7:00-18:00).

    -Zwrot kosztów podróży.

    -Gwarancję stałego kontraktu przy dobrym funkcjonowaniu.

    -Program wprowadzający i szkoleniowy.

    WYMAGANIA:

    -Dobrej znajomości języka angielskiego

    -Sumienności i dokładności oraz umiejętności pracy samodzielnej

    -Zaświadczenia o niekaralności (VOG)

    KWALIFIKACJE:

    -Zmotywowany, zorientowany na cel

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected] lub skontaktuj sie telefonicznie z Panią Patrycją pod numer: 06 12 25 44 67

    LF flex – organizuje, również kursy na wózki widłowe – dowiedz się więcej!

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      data ogłoszenia28 listopada 2022
      miasto ogłoszeniaVlodrop

      data ogłoszenia27 listopada 2022