Pracuj na stanowisku inspektora jakości w Waalwijk!

data ogłoszenia15 sierpnia 2022
miasto ogłoszeniaWaalwijk
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
€2168 - €2621
Dla naszego klienta w miejscowości Waalwijk poszukujemy pracownika na stanowisko inspektor jakości.
Zadzwoń do LF Flex

    Firma zajmuje się produkcją opakowań, dyspenserów do użytku głównie w przemyśle kosmetycznym.

    Stanowisko:

    Jako inpektor jakości będziesz przeprowadzał kontrolę półproduktów i produktów końcowych zgodnie z przepisami i normami jakości oraz zgłaszanie propozycji ulepszeń.

    Obowiązki na stanowisku pracy:

    -pobieranie próbek z działów produkcyjnych i magazynu

    -przygotowanie zestawów laboratoryjnych i sprzętu badawczego

    wykonywanie testów fizycznych/ mechanicznych, takich jak wytrzymałość na rozciąganie, odkształcenie, ciśnienie itp.

    -wykonywanie pomiarów półproduktów i produktów końcowych za pomocą narzędzi pomiarowych

    -sygnalizowanie wartości odbiegających od normy

    -uczestniczenie w konserwacji sprzętu i przyrządów oraz zgłaszanie wszelkich usterek

    -rejestrowanie i archiwizowanie danych dotyczących jakości

    -utrzymywanie środowiska pracy w czystości i porządku

    -przestrzeganie zasad bezpieczeństwa żywności zgodnie z przepisami i regulacjami prawnymi

    Oferujemy:

    -stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

    -możliwość otrzymania kontraktu bezpośednio u klienta

    -atrakcyjne wynagrodzenie €2168 - €2621 , zależne od doświadczenia + atrakcyjne dodatki zmianowe

    -szkolenia podnoszące kwalifikacje

    -opiekę polskiego koordynatora

    Wymagania:

    -gotowość do pracy w trybie 2 lub 3 zmianowym

    -bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Kwalifikacje:

    -mile widziane doświadczenie w pracy jako kontroler jakości

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected] lub skontaktuj sie telefonicznie z Panią Patrycją pod numer: 06 12 25 44 67

    LF flex – organizuje, również kursy na wózki widłowe – dowiedz się więcej!

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Order Picker w centrum dystrybucji Albert Heijn

      Cena:
      Atrakcyjne stawki
      data ogłoszenia29 listopada 2022
      miasto ogłoszeniaVenray

      Operator wózka widłowego w firmie CEVA w Venray

      Cena:
      11,81
      miasto ogłoszeniaOostrum

      Zostań pracownikiem działu żywności w Danish Crown

      Cena:
      11,26
      miasto ogłoszeniaHaarlem